Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 16 w Przemyślu


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Jolanta Bobko

mgr Aneta Hadam

mgr Bogusława Kaczmarska

mgr Katarzyna Kwolek

mgr Agata Marko

mgr Aneta Rudnicka

mgr Romualda Szabaga

mgr Danuta Szeremeta

mgr Agnieszka Zięba


JĘZYK POLSKI

mgr Agnieszka Kaczmarek

mgr Anna Kalita

mgr Arleta Kazienko

mgr Dorota Strociak-Nuckowska

mgr Ewa Tondera

mgr Iwona Zając


JĘZYK ANGIELSKI

mgr Agnieszka Barket

mgr Anna Jantz

mgr Barbara Kędra

mgr Sylwia Kwiatkowska

mgr Aneta Ligęza

mgr Marcelina Specylak

mgr Marzena Tarnawska

mgr Marta Zybińska


JĘZYK NIEMIECKI

mgr Joanna Baran

mgr Aneta Ligęza

mgr Katarzyna Zaremba-Schulz


HISTORIA

mgr Edyta Gajda-Chorzępa

dr Jacek Żmudzki


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Edyta Gajda-Chorzępa

mgr Marek Kania


PRZYRODA

mgr Mariusz Bury

mgr Małgorzata Zając


BIOLOGIA

mgr Zbigniew Tomusiak


CHEMIA

mgr Marta Kuszy


FIZYKA

mgr Anna Trzeciak

mgr Dariusz Urbańczyk


GEOGRAFIA

mgr Mariusz Bury

mgr Renata Staszek-Łaba


MATEMATYKA

mgr Jolanta Bracha

mgr inż. Bogumiła Bzorek

mgr Alicja Dobosz

mgr Iwona Kusal

mgr Ewa Olszańska

mgr Dariusz Urbańczyk

mgr Aneta Więch


INFORMATYKA (ZAJĘCIA KOMPUTEROWE)

mgr Jolanta Bracha

mgr Wojciech Kamiński

mgr Zbigniew Majgier

mgr Barbara Michacewicz

mgr inż. Wioletta Olejnik

mgr Wojciech Sulik


PLASTYKA

mgr Aneta Wawrzyn


MUZYKA

mgr Joanna Cioch


TECHNIKA

mgr Halina Stachowicz


WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Benita Bednarczyk

mgr Przemysław Gładki

mgr Krzysztof Grabowski

mgr Wojciech Kamiński

mgr Rafał Kupecki

mgr Zbigniew Majgier

mgr Jakub Pakosz

mgr Maciej Ryniak

mgr Zbigniew Skrzela

mgr Wojciech Sulik


RELIGIA

s. Gabriela Nowak

ks. mgr Robert Blama

ks. mgr Paweł Żygała

ks. mgr Wojciech Bolanowski


WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Zbigniew Tomusiak

mgr Marek Kania


NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY

mgr Katarzyna Babiak

mgr Justyna Bajorska

mgr Ewa Barycka

mgr Małgorzata Bednarz

mgr Joanna Demko

mgr Izabela Gawczyńska-Bacza

mgr Grażyna Goclon

mgr Agnieszka Korzyńska-Haszczyn

mgr Elżbieta Kowalska

mgr Grażyna Jakielaszek

mgr Monika Mühln

mgr Joanna Pudlik

mgr Ewelina Rusin-Kowalska

mgr Maria Walczowska-Dutka

mgr Katarzyna Ziąber

mgr Renata Wojnicka–Wlazło


NAUCZYCIELE–BIBLIOTEKARZE

mgr Ludmiła Baran

mgr Anna Skopińska


NAUCZYCIELE W ŚWIETLICY

mgr Bogumiła Bublewicz

mgr Przemysław Gładki

mgr Anna Hano

mgr Marek Kania

mgr Rafał Kupecki

mgr Magdalena Ludwa

mgr Anna Seredyńska

mgr Bożena Sikorska

mgr Halina Stachowicz

mgr Wojciech Sulik

mgr Małgorzata Zając


POMOC PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA

 

PSYCHOLOG

mgr Marta Kowalska

 

PEDAGOG TERAPEUTA

mgr Alicja Mazurek

 

PEDAGOG

mgr Ewa Sowa

 

LOGOPEDA

mgr Kamila Wiatr-Tarczyńska


 

Przejdź na stronę główną