„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” - Finał

Dnia 29 maja 2017 roku, w sali klubowejj Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, odbyło się uroczyste spotkanie Wojewody Podkarpackiego z finalistami  XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

Tegoroczna edycja poświęcona była tematyce bezpieczeństwa, a w szczególności dotyczyła kształtowania prawidłowego postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Ponadto celem konkursu było ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.                                                        

Praca konkursowa Dawida Hrysio ucznia kl.III a została wyróżniona przez Wojewódzką Komisję Konkursową i zdobyła IV miejsce.Praca wyróżniła się ciekawą tematyką i wysokim poziomem artysycznym i zgodnie z regulaminem konkursu została przesłana do etapu centralnego do Komendy Głównej PSP w Warszawie.Dawidowi gratulujemy sukcesu!

 

Tekst zredagowała Jolanta Bobko