I MIEJSCE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16 W KONKURSIE CZYTELNICZYM „BAŚNIOWY ŚWIAT PANA KLEKSA”

SP - 16

25 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klasy 3c wzięli udział w XVII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Baśniowy Świat Pana Kleksa”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu. Oprócz naszej drużyny walczyły reprezentacje ze Szkoły Podstawowej nr 4 i 14. Nasza reprezentacja w składzie: Wiktoria Kowalska, Julia Muzyczka, Natalia Sobkiewicz i Jan Chabowski okazała się najlepsza. Przygotowywaliśmy się do konkursu bardzo długo, mimo to czuliśmy dreszczyk emocji. Większość pytań nie była dla nas trudna i pokonaliśmy przeciwników. Jesteśmy dumni ze zwycięstwa i szczęśliwi. WARTO CZYTAĆ!!!!!

Tekst redagował: kronikarz – Jan Chabowski