To już jest koniec…….

„Poloneza czas zacząć” – to właśnie usłyszeli uczniowie klas 3 naszego gimnazjum na początku komersu. Po tygodniach ciężkich prób gimnazjaliści pokazali co potrafią i zaprezentowali przygotowane tańce – polonez, walc i młodzieżowe wygibańce. Wszyscy byli zaskoczeni efektem pracy uczniów. Trzeciego czerwca nauczyciele i rodzice mogli także zobaczyć prezentacje klas trzecich podsumowujące wszystkie lata spędzone w  szkole, śmiechom i łzom nie było końca. Po uroczystym wstępie nadeszła pora na robienie zdjęć. Każdy walczył o jak najlepsze ujęcie, aby się jak najlepiej zaprezentować. Wszyscy w końcu mogliśmy zobaczyć efekt przygotowań do komersu. Dziewczyny w balowych sukienkach i szpilkach oraz chłopcy w garniturach  prezentowali się niezwykle uroczyście. Kiedy przyszedł czas na zabawę w klubie Japa, zaczęła się szampańska zabawa.

Każdy w tańcu  czuł się swobodnie. Około 22 z ochotą zjedliśmy przepyszną pizzę . Podczas uroczystości młodzież grała w kręgle i bilard. O północy czar prysł…niczym Kopciuszek w bajce,  musieliśmy  wrócić do rzeczywistości. Pozostają wspomnienia.