Konkurs plastyczny „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

W dniu 9 maja 2017 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Wręczenia dyplomów i nagród dokonał Sekretarz Miasta – Dariusz Łapa wraz z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu – Adamem Sosnowskim.

 

Tegoroczna edycja poświęcona była tematyce bezpieczeństwa, a w szczególności dotyczyła kształtowania prawidłowego postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Ponadto celem konkursu było ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.  

Laureatami konkursu - szczebla powiatowego - na terenie miasta zostali uczniowie naszej szkoły:

 

I miejsce zdobył Sebastian Błonarowicz – uczeń klasy II b

II miejsce zajął Dawid Hrysio, uczeń klasy III a

Wyróżnienie otrzymała Antonina Blecharczyk, uczennica klasy II c

 

Laureatom konkursu gratulujemy i czekamy na wyniki w kolejnych etapach.

 

Tekst redagowała: Aneta Hadam