MACMILLAN PRIMARY TOURNAMENT V

SP - 16

W dniu 12.05.2017. w SP nr 4 odbył się międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "Macmillan Primary Tournament V". Naszę szkołę godnie reprezentowały (zajmując wysokie, choć nie na podium miejsca) uczennice z klasy 6B: Aleksandra Ligęza i Kinga Sosnowska. W konkursie brały udział szkoły z Przemyśla i okolic, dzieci i młodzieży było bardzo dużo. Atmosfera podczas konkursu, mimo pogody (padał deszcz), była bardzo dobra. Uczniowie pisali test przez godzinę, a potem, kiedy nauczyciele poprawiali prace konkursowe, mieli okazję obejrzeć przedstawienie, które przygotował organizator ("Czerwonego Kapturka"). Po ogłoszeniu wyników, wręczeniu dyplomów, wspólnym zdjęciu i poczęstunku, wszyscy rozeszli się do swoich szkół w bardzo dobrych nastrojach. Będziemy trzymać kciuki za naszych uczniów ponownie za rok!!!

 

Tekst: Anna Jantz