Wręczono nagrody laureatom konkursu „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

W dniu 09 maja 2017 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Wręczenia dyplomów i nagród dokonał Sekretarz Miasta – Dariusz Łapa wraz z Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu – Adamem Sosnowskim.

Tegoroczna edycja poświęcona była tematyce bezpieczeństwa, a w szczególności dotyczyła kształtowania prawidłowego postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Ponadto celem konkursu było ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Jury konkursu oceniało prace za zgodność z tematem, poziom artystyczny, jakość i staranność wykonania. Zgodnie z kategoriami określonymi w regulaminie konkursu, laureatami konkursu - szczebla powiatowego - na terenie miasta

Grupa I:

I  miejsce – Sebastian Błonarowicz, lat 8 z klasy II b Szkoły Podstawowej nr 16

 

                                                                                                                           Opracowała R. Szabaga