Wspólne świętowanie klasy IIIa SP 16

Dnia 1 czerwca 2017r. uczniowie klasy III a wraz z wychowawczyniami, zostali zaproszeni przez Prezydenta Miasta Przemyśla P.Roberta Chomę  do Urzędu Miejskiego na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Uczniowie obejrzeli gmach Urzedu Miejskiego, sekretariat i  gabinet Prezydenta. Mieli również możliwość porozmawiania i zadawania pytań , które dotyczyły różnych dziedzin. Na koniec bardzo miłego spotkania Pan Prezydent  złożył wszystkim dzieciom serdeczne życzenia i obdarował  słodyczami. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem i wręczeniem P.Prezydentowi  pracy plastycznej wykonanej przez uczniów IIIa. Ale to jeszcze nie koniec świętowania! Po udanej wizycie w  UM wszyscy udali się na lody,frytki i inne smakołyki. Dzień Dziecka był bardzo udany i radosny!        

Tekst zredagowała J.Bobko