Bezpieczne wakacjeNabór do szkół ponadgimnazjalnychReforma edukacjiMobireg - informacjeAkademia RodzicaSzkolne Marzeniabe well at school

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych

Dziennik elektroniczny w Szkole Podstawowej nr 16 w Przemyślu.

Tu znajdziesz informacje dotyczące dziennika (między innymi odzyskiwanie hasła).

Możliwość wynajmowania pomieszczeń szkolnych

Ogłoszenie o możliwości wynajmu pomieszczeń szkolnych w Zespole Szkół

z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu

2017/2018 rok

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Przemyślu nr 148/2011 z dnia 28 czerwca 2012roku

w sprawie szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości Gminy Miejskiej Przemyśl i Miasta Przemyśla oddanych w trwały zarząd ,Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi informuje o możliwości oddania w najem od 1 września 2017 roku pomieszczeń szkolnych: sale lekcyjne, sale gimnastyczne, gabinet stomatologa

,,Znów kolejny rok za nami” – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Chwila, na którą czeka każdy uczeń, czyli przyjście wakacji, nadchodzi. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, był to piątek 23 czerwca. Obchody zakończenia roku odbywały się w dwóch turach: o godz. 9.00, klasy IV-VI o godz. 10.00 gimnazjaliści.

Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, podobnie jak w latach wcześniejszych, zakończyli rok szkolny dzień w czwartek po południu.

Zakończenie roku szkolnego klas młodszych

SP - 16

22 czerwca 2016 r. o godz. 16.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas młodszych.

Na szkolnym placu zgromadziły się wszystkie klasy wraz z wychowawczyniami i rodzicami.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Sztandaru Szkoły, wspólnym śpiewem hymnu narodowego oraz przemówieniem pani dyrektor Alicji Dobosz.

Występ klasy II c

SP - 16

20 czerwca 2017 r. klasa II c gościła dzieci przedszkolne z Miejskiego Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, Miejskiego Przedszkola nr 12 oraz Prywatnego ,,Tęczowego Przedszkola” p. Zofii Zwolińskiej w Przemyślu.

Uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. ,,Na jagody” wraz z piosenkami i tańcami.

II Edycja Tygodnia dla integracji

W ramach Tygodnia dla integracji, w dniach 05.06-07.06.2017r. , uczniowie ze wszystkich klas integracyjnych uczestniczyli w zajęciach plastyczno-relaksacyjnych, strzeleckich oraz warsztatach psychologicznych pt.”Empatia”.

Puławy – Dęblin – Farma Iluzji

zszoi w przemyślu - sp16

8 czerwca 2017r. o wczesnej, ale znośnej godzinie 6:45, podekscytowane klasy IGa i IGc zebrały się przed szkołą, by wyruszyć w drogę do Puław.

Po czterech godzinach jazdy, ku uciesze wszystkich uczestników, nareszcie dojechaliśmy na miejsce. Spotkaliśmy się z przewodnikiem przy pięknym Pałacu Czartoryskich, który zwiedziliśmy i przy okazji poznaliśmy ciekawą historię Izabeli Czartoryskiej i jej rodziny.

"Nasze Orlątko"

W dniu zakończenia szkoły,w piątek będzie można nabyć ostatnie w tym roku szkolnym wydanie  gazetki "Nasze Orlątko". Serdecznie zapraszamy do lektury artykułów autorstwa naszych uczniów.

Muzeum Dobranocek

SP - 16

W dniu 09 czerwca 2017 r. klasa II a wybrała się na wycieczkę klasową do Rzeszowa i Jasionki. Najpierw zwiedzaliśmy Muzeum Dobranocek, gdzie pan przewodnik wprowadził nas w bajkowy świat animowanych postaci. Chociaż dobranocek dla dzieci nie ma już w telewizji od kilku lat wszyscy bezbłędnie rozpoznawali ich bohaterów. Po zwiedzeniu całej ekspozycji obejrzeliśmy kilka filmów animowanych- tych starszych i trochę bardziej współczesnych. Wszystkie były jednakowo wzruszające i bardzo nam się podobały.

„Pożegnanie roku szkolnego”

SP - 16

W dniu 16 czerwca klasa 5 c odwiedziła Bowling Club Japa w Przemyślu. Po krótkim zapoznaniu się z zasadami gry uczniowie rozpoczęli zawody klasowe na czterech torach. Sportowa rywalizacja trwała ponad dwie godziny. W przerwach podczas meczów zawodnicy posilali się smaczną pizzą nabierając sił do dalszej rywalizacji. Miło spędzony czas z nowymi umiejętnościami potwierdza fakt, iż warto czasami się zmierzyć z nowymi wyzwaniami.

Sukcesy uczniów klas I-III w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH

Pod koniec roku szkolnego uczniowie klas młodszych wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH, w dwóch kategoriach: wiedza zintegrowana i język angielski.

W konkursie – Wiedza zintegrowana – uczestniczyło:

- z klasy I – 3 uczniów,

- z klas II – 14 uczniów,

- z klas III – 26 uczniów.

W konkursie – Język angielski – uczestniczyło:

- z klasy I – 5 uczniów,

- z klas II – 7 uczniów,

- z klas III – 15 uczniów.

Subskrybuj Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu RSS