Sukcesy - języki obce

2016/2017

Michał Tkaczyk 5c - laureat II stopnia w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego „Memory Master”

Karol Reguła 5c – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego „Memory Master”

Aleksandra Ligęza 6b – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego „Memory Master”

Dominika Pasławska 6b - III miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "English Factor"

Joanna Świszcz – 2gc – miejsce II w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz DSD” dla klas I i II z programem DSD

Melania Husar – 2gc – miejsce III w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz DSD” dla klas I i II z programem DSD

Joanna Świszcz -  2gc - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u" organizowanego przez Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu pod patronatem Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego

Karolina Bijan -  2gc - finalistka w IV Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u"

Aleksandra Goławska -  2gc - finalistka w IV Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u"

 

 

2015/2016

 

Eryka Dobrowolska - udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Paweł Wojdylak - udział w II etapie konkursu przedmiotowego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

Mateusz Riccardo, Justyna Kozioł, Klaudia Królik i Domenico Martyński z kl. 2gc - II miejsce w międzyszkolnym konkursie dla klas II z programem DSD "Mein Deutsch mit DSD"

Emilia Kulińczak oraz Gabriela Sochran z kl. 2a -  laureaci w konkursie „ZUCH”  z j. angielskiego

Gabriela Owsięga z  kl. 6c - I miejsce w III Międzyszkolnym konkursie z j. angielskiego „Macmillan Primary Dchool Tournament”

Karol Reguła z kl. 4c, Łukasz Damszko z kl. 5c, Michalina Lizoń oraz Patrycja Polińska z kl. 6c – laureaci III-go stopnia w Ogólnipolskim konkursie leksykalnym z j. angielskiego „Memory Master”

Maciej Świszcz z kl. 3gc – uzyskanie bardzo wysokiego wyniku punktowego w  II etapie konkursu przedmiotowego organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Maciej Świszcz i Jakub Kawka z kl. 3gc oraz Mateusz Riccardo z kl. 2gc – uczestnicy etapu finałowego w III Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „Spacerkiem po Dach-u” organizowanym przez Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu,

Karolina Bijan z kl. 1gc zdobyła wyróżnienie spośród pierwszoklasistów w międzyszkolnym konkursie „Mistrz DSD 2016” organizowanym przez II LO w Przemyślu,

Aleksandra Pest, Ewa Szybowicz, Maciej Świszcz, Erwin Grzegorzak, Jakub Kawka, Piotr Stecyk, Paweł Kruszyński z kl. 3gc zdali państwowy egzamin Das Deutsche Sprachdiplom – Niemiecki Dyplom Językowy, potwierdzający umiejętności językowe, na poziomie B1

Wiktor Szybiak, Konrad Ulicki, Karol Żygała, Batrosz Brzezicki z kl. 3gc zdali  państwowy egzamin Das Deutsche Sprachdiplom – Niemiecki Dyplom Językowy, potwierdzający umiejętności językowe, na poziomie A2 uzyskując wysokie lokaty punktowe,

Joanna Świszcz, Melania Husar, Aleksandra Goławska, Karolina Bijan z kl. 1gc zajęły I miejsce w międzyszkolnym grupowym konkursie „Mein Deutsch mit DSD” dla klas pierwszych , realizujących program DSD

 

2014/2015

Kamila Cupak (Gim 4) finalistka w II Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „Spacerkiem po DACHu”, który odbył się w Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu

Jakub Kawka (Gim 4) finalista w II Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „Spacerkiem po DACHu”, który odbył się w Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu

Miłosz Lewicki (Gim 4) finalista w II Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACHu", który odbył się w Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu
 

2013/2014

Bartosz Goławski (Gim 4)

Laureat Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Joanna Michałowska, Patryk Kopiec, Aleksandra Mikutra, Sylwia Łatka (Gim 4)

Wyróżnienie w konkursie "Przeniesieni 1939" 

Weronika Więch (Gim 4)

Wysoki wynik w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Bartosz Goławski, Kamila Błońska, Michalina Mach, Emilia Majgier, Sylwia Hickiewicz, Filippos Mallios (Gim 4)

zdali certyfikat DSD (Deutsches Sprachdiplom) na poziomie B1 

Gabriela Owsięga, Anastazja Kochanowicz, Michał Harłacz i Oktawian Błonarowicz (SP 16)

III miejsce w międzyszkolnym konkursie drużynowym z języka angielskiego "English Is Fun"

2012/2013

Jakub Jaciów (Gim 4)

Finalista Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jakub Jaciów (Gim 4)

Finalista Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Teodor Markin (Gim 4)

Finalista Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

2011/2012

Klaudia Sobek (Gim 4)

Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

2010/2011

Klaudia Sobek (Gim 4)

Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego organiozowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Sabina Zacharko (Gim 4)

Finalistka Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

2008/2009

Mateusz Piętal (Gim 4)

Laureat Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty