Sukcesy przyrodnicze

2013/2014

Hubert Buksa (Gim 4)

Laureat Konkursu Chemicznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Hubert Buksa (Gim 4)

Laureat Konkursu Fizycznego „Młody Einstein”

Michalina Mach (Gim 4) 

Finalistka Konkursu Fizycznego "Młody Einstein"

Mateusz Gigoń (Gim4)

Finalista Konkursu Fizycznego "Młody Einstein" 

Krzysztof Świszcz (Gim4)

Finalista Konkursu izycznego "Młody Einstein"
 

2012/2013

Jakub Jaciów (Gim 4)

      Finalista Konkursu z Fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

Jakub Jaciów (Gim 4)

    Finalista Konkursu z Chemii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

   Jakub Jaciów (Gim 4)

I miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym „Ekolog Roku 2012”;

    Jakub Jaciów (Gim 4)

    I miejsce w regionalnym konkursie ekologicznym „Ekolog Roku 2012”.

       Jakub Jaciów (Gim 4) 

     Laureat i Tytuł Młodego Einsteina w "Regionalnym Konkursie Fizycznym Młody Einstein 2013"

  Teodor Markin (Gim 4)

     Laureat w "Regionalnym Konkursie Fizycznym Młody Einstein 2013"

     Mateusz Gigoń (Gim 4)

     Finalista w "Regionalnym Konkursie Fizycznym Młody Einstein 2013"

2011/2012

Barbara Ostrowska, Jakub Jaciów  II miejsce w XIII Miedzygimnazjalnym Konkursie Przyrodniczym „Wysłannicy Gai”(2012);

    Katarzyna Mikruta (SP 16) III m.  w powiatowym konkursie ekologicznym „Ekolog Roku 2011”;

   Anna Bracha (Gim 4) - Laureatka Konkursu z Fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

   Wojciech Wikiera (Gim 4) - Finalista Konkursu z Fizyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

2010/2011

Barbara Macuga, Teodor Markin –III miejsce w  XII Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o AIDS(2010);

Julia Zarańska - I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA (2011);

Izabela Karczmarz – II miejsce w konkursie miejskim wiedzy ekologicznej(2011);                          

Jakub Jaciów – I miejsce w regionalnym konkursie ekologicznym „Ekolog Roku 2011”;

Jakub Jaciów – II miejsce w powiatowym konkursie ekologicznym „Ekolog Roku 201I”;       

2009/2010

Mateusz Gaszyński, Izabela  Korczmarz - II miejsce w  XI Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o AIDS(2009);

Anna Bracha – II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA (2010);

Jakub Jaciów – III miejsce w regionalnym konkursie ekologicznym „Ekolog Roku 2010”;

 

Anna Dubiel - Stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych/ponadgimnazjalnych w ramach projektu „Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2009/2010 realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie  

Jakub Jaciów - Stypendium Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu” 

Jakub Jaciów - Fundacja Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość” stypendium dla  najzdolniejszych gimnazjalistów –