Sukcesy sportowe

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

Szkoła Podstawowa Nr 16

 

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

Adam Baran, I miejsce w biegu na 60 m

Aleksandra Maksym, II miejsce w biegu na 60 m

 

3 – bój lekkoatletyczny w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

II miejsce – Norbert Barczak, Krzysztof Bury, Wiktor Kocyła, Hubert Milanowski, Ernest Raczkowski.

XIII miejsce w finale wojewódzkim – Norbert Barczak, Krzysztof Bury, Wiktor Kocyła, Ernest Raczkowski

 

Mini siatkówka chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

I miejsce – Patryk Hawrylewicz, Karol Łuc, Dominik Milczanowski, Dawid Pankiewicz, Jakub Sawicki, Hubert Sienkiewicz, Michał Szpilka, Maciej Szybiak, Jakub Wachol

 

Mini piłka nożna chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

II miejsce – Norbert Barczak, Patryk Hawrylewicz, Hubert Milanowski, Dawid Pankiewicz, Ernest Raczkowski, Michał Szpilka

 

Pływanie sztafetowe dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

II miejsce – Monika Bator, Agnieszka Bielańska, Ksenia Ficak, Michalina Lizoń, Weronika Mazur, Kinga Mielnik, Patrycja Polińska.

III miejsce w półfinale wojewódzkim.

 

Pływanie indywidualne w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

Michalina Lizoń, II miejsce 50 m stylem dowolnym

Agnieszka Bielańska, III miejsce 50 m stylem dowolnym

Maciej Kruszyński, II miejsce 50 m stylem dowolnym

Oktawian Błonarowicz, III miejsce 50 m stylem dowolnym

Patrycja Polińska, III miejsce 50 m stylem klasycznym

 

Mini unihokej chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej :

III miejsce - Adrian Czyż, Patryk Hawrylewicz, Jakub Jaroch, Dominik Milczanowski, Krystian Potocki, Hubert Sienkiewicz, Piotr Stępniak, Michał Szpilka, Maciej Szybiak, Kacper Śmigielski

 

Tenis stołowy  :

Kordian Poniatowski i Krzysztof Woś -  I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

II miejsce na etapie rejonowym.

IX miejsce w finale wojewódzkim.

 

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali :

Norbert Barczak, Oktawian Błonarowicz

 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

Gimnazjum Nr 4

 

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Powiatowej Gimnazjadzie :

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 100 m – Michał Choma, Krzysztof Daniszewski, Kamil Hadała,

Bartłomiej Pawłowski

Alicja Sawecka, I miejsce w skoku w dal

Adam Rojek, II miejsce w biegu na 1000 m

Piotr Rojek, II miejsce w skoku w dal

Krzysztof Daniszewski, II miejsce w rzucie oszczepem

Wiktor Szybiak, II miejsce w pchnięciu kulą

 

Liga Lekkoatletyczna chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie :

II miejsce – Artur Buć, Michał Choma, Krzysztof Daniszewski, Kamil Hadała, Gracjan Kaliszczak, Dawid Kopeć,Mateusz Kowal, Maksymilian Kuźniak, Daniel Michałowski, Bartłomiej Pawłowski, Adam Rojek, Piotr Rojek,Wiktor Szybiak

 

Siatkówka chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie :

I miejsce – Adrian Baryła, Michał Choma, Mateusz Czekierda, Kamil Hadała, Jakub Kawka,

Paweł Kruszyński, BartłomiejPawłowski, Piotr Szczepanik, Maciej Świszcz, Konrad Ulicki

 

Pływanie sztafetowe chłopców w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady :

III miejsce – Kamil Bereza, Bartosz Brzezicki, Paweł Kruszyński, Mateusz Maniora, Mateusz Riccardo,

Konrad Widaj

 

Pływanie indywidualne w Powiatowej Gimnazjadzie :

Kamila Wota, I miejsce 50 m stylem dowolnym

Bartosz Brzezicki, III miejsce 50 m stylem dowolnym

Paweł Kruszyński, III miejsce 50 m stylem motylkowym

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie :

Michał Choma, Krzysztof Daniszewski, Dawid Grigorian, Kamil Hadała, Gracjan Kliszczak, Dawid Kopeć, Mateusz Kowal, Daniel Michałowski, Adam Rojek, Piotr Rojek

 

Szachy w Powiatowej Gimnazjadzie :

II miejsce - Kuba Korta, Mateusz Kowal, Alicja Siwy, Maciej Świszcz.  

IX miejsce w finale wojewódzkim.

 

Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali :

Michał Choma, Krzysztof Daniszewski, Kamil Hadała, Paweł Kruszyński, Bartłomiej Pawłowski

 

2014/2015

Osiągnięcia sportowe - SP16

LEKKA ATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce :

Adam Rojek I miejsce w skoku w dal w zawodach  powiatowych, w  finale wojewódzkim I miejsce

Piotr Rojek I miejsce w biegu na 1000 m w zawodach powiatowych, w  finale wojewódzkim II miejsce

Daniel Michałowski II miejsce w biegu na 1000 m w zawodach  powiatowych, w finale wojewódzkmi XIII miejsce

Indywidualne Biegi Przełajowe:

Adam Rojek I miejsce w zawodach powiatowych, V miejsce w finale wojewódzkim

Piotr Rojek II miejsce w powiatowych zawodach, VII miejsce w finale wojewódzkim

Daniel Michałowski  III miejsce w zawodach powiatowych, w finale wojewódzkim IX miejsce

Krystian Potocki III i Maciej Szybiak IV miejsce w powiatowych zawodach,

Julia Bajorska V miejsce w powiatowych zawodach

II miejsce w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt w  powiatowych zawodach , IX miejsce w finale wojewódzkim

II miejsce w trójboju lekkoatletycznym chłopców w powiatowych zawodach, V miejsce w  finale wojewódzkim

I miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w powiatowych zawodach, V miejsce w

finale wojewódzkim

Piotr Rojek III miejsce indywidualnie w czwórboju lekkoatletycznym w finale wojewódzkim,

Biegi sztafetowe:

I miejsce w powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 

 

ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE

II miejsce w powiatowych zawodach w unihokeju chłopców

II miejsce w powiatowych zawodach w mini siatkówce chłopców

II miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce nożnej chłopców

PŁYWANIE

I miejsce sztafety pływackiej dziewcząt w zawodach powiatowych

III miejsce sztafety pływackiej chłopców w zawodach powiatowych

GIMNASTYKA

VIII miejsce w wieloboju gimnastycznym w finale wojewódzkim chłopców

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Adam Rojek III miejsce

Aleksandra Goławska II miejsce

Piotr Rojek V miejsce

Jakub Barczak I miejsce

Norbert Barczak I miejsce

I miejsce drużynowo w narciarskiej Lidze Szkolnej Szkoła Podstawowa Nr 16

 

2014/2015

Osiągnięcia sportowe - Gimnazjum Nr 4

LEKKA ATLETYKA

Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce :

Paweł Dobrowolski I miejsce  w powiatowych zawodach, w finale wojewódzkim X miejsce w rzucie oszczepem

W powiatowych zawodach : Matheus Franco II miejsce w rzucie dyskiem, Gabriel Szybiak III miejsce w pchnięciu kulą, Jakub Głuszko III miejsce w biegu na 1000 m,

III miejsce sztafeta 4 x 100 m chłopców

Angelika Semerko I miejsce w biegu na 600 m w powiatowych zawodach, w finale wojewódzkim IX miejsce, w powiatowych zawodach :Angelika Sawecka I miejsce w  skoku w dal, w finale wojewódzkim V miejsce, w skoku wzwyż w zawodach powiatowych : Aleksandra Mikutra I miejsce, w finale wojewódzkim IV miejsce, Paula Bury III miejsce w zawodach powiatowych w biegu na 300 m oraz Karolina Milanowska III miejsce i Julia Skalska IV miejsce.

Sztafeta dziewcząt 4 x 100 m w powiatowych zawodach I miejsce, w finale wojewódzkim X miejsce

Indywidualne Biegi Przełajowe:

W zawodach powiatowych :Angelika Semerko I miejsce, Karolina Milanowska II miejsce,

ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE

W zawodach powiatowych;

II miejsce w siatkówce chłopców

III miejsce w piłce ręcznej chłopców

AEROBIK

IV miejsce dziewcząt w finale wojewódzkim

PŁYWANIE

I miejsce sztafety pływackiej chłopców w zawodach powiatowych, półfinał

wojewódzki VI miejsce,  w finale wojewódzkim IX miejsce.

W pływaniu indywidualnym w zawodach powiatowych: Wiktor Sosnowski II miejsce, Patryk Gierczyk III miejsce, Dominik Gilarski IV miejsce

GIMNASTYKA

Finał wojewódzki :

VI miejsce w wieloboju gimnastycznym chłopców

XIII miejsce w wieloboju gimnastycznym dziewcząt

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Gracjan Grochowicz I miejsce

Adrian Hryniszyn I miejsce

Paweł Kruszyński IV miejsce

Marcelina Śmigielska IV miejsce

II miejsce drużynowo w Narciarskiej Lidze Szkolnej

2013/2014  

Gimnazjum nr 4

Etap finału wojewódzkiego :

Aerobik :

I m. w Finale wojewódzkim Gimnazjady w Aerobiku(drużyna:Aleksandra Kramarz, Katarzyna Kramarz, Oliwia Wojciechowska, Dominika Błażkowska, Aleksandra Naworol, Nikola Świercz)

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:

I m. Patrycja Kazienko – skok wzwyż

IV m. Kamil Kowalski – skok wzwyż

VI m. Angelika Semerko – 600 m

X m. Witold Zaprzała – rzut oszczepem

Biegi przełajowe:

IX m. Angelika Semerko

Gimnastyka:

XIV m. w trójboju gimnastycznym dziewcząt – Aleksandra Mikutra, Dominika Błażkowska,

Alicja Zaborniak

Etap półfinału wojewódzkiego:

V m. w pływaniu sztafetowym dziewcząt

Łyżwiarstwo :

III m. w łyżwiarstwie szybkim chłopców

Etap miejski :

Zespołowe Gry Sportowe :

I m. w unihokeju chłopców

I m. w piłce nożnej

III m. w siatkówce chłopców

Lekkoatletyka:

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:

I m. Kamila Górska – pchnięcie kulą

II m. sztafeta 4 x 100 m: Katarzyna Obuch, Katarzyna Kramarz, Aleksandra Kramarz, Angelika Semerko

II m. Jakub Głuszko – 1000 m

III m. Michał Furtyk – 100 m

III M .Mateusz Kowalski – 300 m

II m. w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II m. w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt / zespół /

III m. w lidze lekkoatletycznej chłopców  / zespół /

Pływanie:

II m. w pływaniu sztafetowym chłopców

Strzelectwo:

II m. w szkolnej lidze strzeleckiej  / zespół /

Przemyska Liga Szkolna w Narciarstwie Alpejskim:

I m. Adrian Hryniszyn

II m. Bartosz Goławski

III m. Paweł Kruszyński

Szkoła Podstawowa nr 16

Etap finału wojewódzkiego :

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce: :

V m.  Piotr Rojek -  bieg na 1000 m

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach:

V m. Aleksandra Ligęza

Gimnastyka:

XII m. w trójboju gimnastycznym chłopców – Artur Buć, Jakub Kędzior, Adrian Czyż

XV m. w trójboju gimnastycznym dziewcząt – Monika Kumięga, Kamila Mleczko, Weronika Witowska, Marcelina Śmigielska, Gabriela Olejarz 

Etap półfinału wojewódzkiego:

V m. w pływaniu sztafetowym dziewcząt

V m. w pływaniu sztafetowym chłopców

Etap miejski :

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:

I m. Alicja Sawecka – skok w dal

III m. Kamila Mleczko -  60 m

III m. Filip Przewrocki – skok wzwyż

Biegi przełajowe:

I m. Paweł Olearka – bieg na 500 m

III m. Alicja Sawecka – bieg na 1000 m

Czwórbój w lekkiej atletyce:

II m. w czwórboju dziewcząt

II m. w czwórboju chłopców

Łyżwiarstwo :

III m. w łyżwiarstwie szybkim

Przemyska Liga Szkolna w Narciarstwie Alpejskim:

I m. Kacper Śmigielski

II m. Norbert Barczak

II m. Adam Rojek

Szkoła Podstawowa Nr 16 zajęła I m. w Przemyślu w kategorii: szkół podstawowych

2012 IV m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Aerobiku

2011 V m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Aerobiku

2011 - „Festiwal Sztafet”- sztafeta szwedzka dziewcząt IV m / finał mistrzostw Polski/

2010 – V m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Aerobiku

2008 – V m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w trójboju gimnastycznym chłopców

2008 – VII m. w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w pływaniu sztafetowym chłopców